MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Fåtölj 10695057
*
nr 1069 5057
Fåtölj
50/60-tal
Utrop:
800 kr
Såld:
350 kr
Sista tid för bud online:
måndag 14 november 2016
kl 19:13:59
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
13/11 11:46:42
1
300 kr
14/11 19:04:45
2
Vinnande bud
- Tema
14 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Läs mer...
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: fåtölj karmstol karmstolar stol stolar
-
5147 Clubfåtöljer
Chesterfield modell, klädd i brunt skinn. Bredd: 9..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:10
-
5394 Emmafåtöljer
ett par, 1890-tal
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:15
-
6171 Fåtölj
+ fotpall, BD-möbler, läder, fällbar
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:03
-
6172 Fåtölj
+ fotpall, BD-möbler, läder, fällbar
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:21
-
4169 Fåtölj
+ pall, Ekornes, skinn
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:03
-
6083 Fåtölj
Gustaviansk stil
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:46
*
Fåtölj
Läs mer om 50/60-tal
nr 1069 5057
Fåtölj
50/60-tal
Utrop: | 800 kr |
---|---|
Såld: | 350 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 14 november 2016 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
13/11 11:46:42 | 1 | 300 kr |
14/11 19:04:45 | 2 | Vinnande bud |
- Tema
14 nov
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Läs mer...
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: fåtölj karmstol karmstolar stol stolar
-
5147 Clubfåtöljer
Chesterfield modell, klädd i brunt skinn. Bredd: 9..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:10 -
5394 Emmafåtöljer
ett par, 1890-tal
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:15 -
6171 Fåtölj
+ fotpall, BD-möbler, läder, fällbar
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:03
-
6172 Fåtölj
+ fotpall, BD-möbler, läder, fällbar
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:21 -
4169 Fåtölj
+ pall, Ekornes, skinn
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:03 -
6083 Fåtölj
Gustaviansk stil
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:46